آموزش, استارت آپ, ایده, کارآفرینی

تولید پادکست

مصاحبه با جوانان ارزش آفرین

از زمانی که دانشگاه قبول شدم دوست داشتم کسب و کار خودم  را راه اندازی کنم و در این مسیر سعی بر تحقیق درباره ی کسب و کار های مختلفی را داشتم که بعضیهاشون عملی شد، برخی در نیمه راه رها شد و بعضی از آنها هم فقط در حد ایده ماند ولی روی اکثرشون تحقیق حداقلی صورت پذیرفت و این سبب شد که من اطلاعات حداقل و خوبی در زمینه های مختلف داشته باشم ولو به عمق بسیار کم و همچنین با افراد جدیدی در حوزه های مختلف آشنا شدم. به همین جهت چند وقتی است که ذهنم درگیر شده است که میشه با این زمانی که روی کسب وکار های مختلف صرف کردم و انها را بررسی کردم از جمله: راه اندازی رستوران، پرورشگاه میگو، سیستم وفاداری مشتری، تامین کننده رستوران، محصولات خانگی سالم، خشکشویی آنلاین، جمع سپاری، آتلیه کودک، اجاره لباس بارداری و…استفاده کرد و این زمان از دست رفته را زنده کرد .باتوجه به  اطلاعاتی که در زمینه های مختلف کسب کرده ام و آشنا شدن با افراد جدید در زمینه های مختلف، شروع به تولید پادکست کنم . این پادکست ها به صورت مصاحبه های جذاب و چند بعدی با افراد جوان و ارزش آفرین است که شرط ورود به این پادکست تنها:
1) جوان بودن (پایین 35 سال)
2)ارزش آفرین بودن (با توجه به سرمایه گذاری که کرده اند بازگشت سرمایه خوبی داشته اند)

اصلا هم مهم نیست که کسب و کارشون اینترنتی باشد یا خیر . بلکه مهم نفس کار و راه اندازی کسب و کار در سن پایین و تشریح این مسیر است. هر مصاحبه در این پادکست در درجه ی اول سبب میشه درهای جدیدی برمن باز شود که سبب یادگیری من شود همچنین می توانم دوستان جدیدی پیدا کنم که بتوانم با آنها شبکه سازی کنم.به مخاطبین هم میتونه کمک کند که بفهمند مرد مسیر راه اندازی کسب و کار هستند و در این مسیر با چه اتفاقتی ممکن است روبرو شوند. و یا فقط منجر به سرگرمی آنها شود و آشنایی با کسب و کارهاییکه شاید در گذشته از آنها خبر نداشته اند. مورد دیگری که دوست دارم در این پادکست ها رعایت شود این است که در کنار آن اندکی آموزش داده شود و در هر پادکست در لابه لای گفت و گو ها به نکات و مفاهیم بیزینسی مختلف اشاره شود.

خوشحال میشم افرادی که در زمینه تولید پادکست تجربه و یا ایده دارند، من را راهنمایی کنند. پیشنهاد برای اسم هم داشتید بفرمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *