درباره من

همیشه کارآفرینی با نوآوری همراه بوده است چه از زمانی که شومپیتر نظریه تخریب خلاق را مطرح کرد و چه در زمانه ی ما که تب استارت آپ ها و شرکت های دانش بنیان داغ است.

در این وب قصد دارم که به اتفاقاتی که در حوزه های گوناگون روی می دهد بپردازم به ویژه در حوزه ی کسب و کار و تجربیاتی که در این حوزه به دست آورده ام. همیشه تلاشم این بوده است که ایده های خود را عملی سازم که فاصله زیادی بین ایده پردازی و عملی کردن ایده وجود دارد. و چه بسیار افرادی که که در مرحله ایده مانده اند. سخت ترین مرحله برای اجرای یک ایده برداشتن اولین گام برای عملی سازی یک ایده است.

خیلی از کسب و کار هایی که راه اندازی نموده ام در حال ثمره دادن است. هیمو و گردالو دو تا از فرزاندان من است که در حال کار روی آنها هستم و اتفاقات خوبی برای آنها افتاده است. مبحث تخصصی مورد مطالعه ی من نوآوری باز است که مطالعات خود را در این وب به اشتراک می گذارم.


مجید جعفری کارآفرینی

من مجید جعفری هستم متولد اسفند ماه 1370

مجید جعفری

مقطع لیسانس را در رشته ی مهندسی صنایع از دانشگاه آزاد اسلامی  واحد تهران جنوب سپری کرده ام.

 

و در حال حاضر در حال تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد کارآفرینی در دانشگاه خوارزمی تهران می باشم.

اولین پروژه ی جدی من در حوزه کارآفرینی، “خشکشویی آنلاین هیمو” بود که در شهریور ماه سال 1394 راه اندازی شد.

 

پایان نامه بنده روی موضوع نوآوری باز می باشد که با شرکت همسا در حال انجام آن برای شرکت همسا هستم.

پروژه ی جدیدی که به تازگی شروع کردم پروژه ی گردالو می باشد که رسالت آن رساندن تغذیه سالم به دانش آموزان است.


 

پروژه ها

خشکشویی آنلاین هیمو پروژه ای بود که استارت آن در تابستان سال 1394 خورد، این خشکشویی اولین حشکشویی اینترنتی بود. این پروژه با سرمایه محدودی و البته با تیم بسیار قوی، شروع به کار کرد و ثمره ی آن سایت برتر در جشنواره وب ایران در آن سال بود و بعد از مطرح شدن با مشکلات قانونی دست و پنجه در کرد و برای مدتی به صورت ملغی درآمد، و در حال حاضر با تغییر مدل کسب و کار خود به فروش نرم افزار خود به کسب و کار های خدمات درب منزل پرداخته است.

 

گردالو پروژه ای است که رسالت آن تغذیه ی میان وعده ی کودکان است، این کسب و کار در تابستان سال 1396 شروع به کار کرده است و در حال حاضر نوپا می باشد و در حال مذاکره با مدارس تهران است،که نظر مثبت آنها را جلب کرده است.

 


تماس با من

من از هر ایده ی جذاب و جدیدی به خصوص در زمینه ی کسب و کارهای جدید باشه استقبال می کنم و هر کمکی که از دستم بربیاد دریغ نمی کنم.
از طریق تلگرام و ایمیل می توانید به من پیام بدهید تا بتونیم ارتباطاتمون رو گسترش بدهیم. سایر شبکه های اجتماعی هم در سایت گذاشتم.

آیدی تلگرام: @majjafari

ایمبل:majiid.jafarii@gmail.com